40_otomobilnews_mayıs_2016_kapak_300

Merhaba.

Daha bir kaç ay önce Serkan Yazıcı TOSFED Başkanı olduğunda motorsporları camiamızda pek çok şeyin değişeceğini yine bu sayfadan duyurmuştuk. Ona muhalefet eden, yoluna taş dizen çok kişi oldu. Ancak Serkan Başkan yılmadı, inandığı yolda ilerlemeye devam etti ve bu kararlılığının meyvelerini Marmaris Motorsporları Festivali ile almaya başladı.

Festivalin detaylarını ilerleyen sayfalarımızda okuyabilirsiniz. Ancak 4 gün süren bu organizasyonda Avrupa Ralli Şampiyonası (ERC), Türkiye Off-Road şampiyonası ve Klasik Otomobil yarışlarının aynı anda yapıldığını söylesem işin büyüklüğünü kolayca anlayabilirsiniz. Tüm bunların arasına bir de 2015 Şampiyonlarına kupalarını vermek için düzenlenen Gala gecesini de ekleyin.

Şu anda tüm camia bu muhteşem haftasonunu konuşuyor. Üstelik bunlar daha ilk adımlar. Motorsporları dünyamızda çok güzel şeyler oluyor ve Serkan Başkan tarihe adını altın harflerle kazımaya kararlı görünüyor.

Otomobil News ve Erel Medya ailesi olarak Serkan Yazıcı’yı ilk günden beri gönülden destekliyoruz ve desteğimize kesintisiz olarak devam etmeye kararlıyız…

 

İNDİROKU